Katalog
Sleva! RefectoCil růstové sérum Lash & Brow Booster 6 ml Zobrazit větší

Obrázky mají ilustrativní charakter.

RefectoCil růstové sérum Lash & Brow Booster 6 ml

Růstové sérum Lash & Brow Booster 6 ml.

Více informací

420053

Skladem

AKCE

Původní cena: 1 445 Kč

Ušetříte: 200 Kč

Nabídka platí do 31.12.2022 nebo do vyprodání zásob.

1 245 Kč

1 029 Kč bez DPH

Podrobný popis

RefectoCil sérum na řasy i obočí s dvojitým účinkem.

Až o 56% delší řasy, stejně tak jako silnější a hustší obočí s menšími mezerami! Složení s přírodními účinnými látkami prodlužuje růstovou fázi ve vlasových koříncích, chloupky a řasy jsou delší a silnější.

93% testovaných osob potvrdilo viditelné účinky po 6 týdnech, po 10 týdnech se chloupky a řasy rozrostly již výrazně.

  • Dermatologicky a oftalmologicky testováno
  • Přirozeně aktivuje růst řas, posiluje je a zvýrazňuje jejich objem
  • Účinně podporuje růst řídkého a vytrhaného obočí, Vaše obočí bude nejen hustší, ale i pružnější a zdravější 
  • Vysoce účinné složení s klíčovou bioaktivní látkou Black Sea Rod Oil (výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského)
  • Klinicky ověřená účinnost a bezpečnost 
  • Neobsahuje hormony, parabeny, prostamidy, prostaglandin, ani parfémy

Jak funguje RefectoCil Lash & Brow Booster 2 v 1?
Každý vlasový folikul prochází několika fázemi růstu a přechodu. Tento proces se nazývá růstový cyklus vlasu. Je dokázáno, že tento cyklus lze pozitivně ovlivnit použitím jistých látek. A zde přichází na scénu RefectoCil Lash & Brow Booster 2 v 1. Klíčovou látkou je olej trsovníku lékařského (Plexaura homomalla), který se v tomto korálu nachází. Tento olej znatelně prodlužuje růstovou fázi a snižuje počet vlasů nacházejících se v katagenové a telogenové fázi (fáze uvolnění vlasu). Stimuluje vlasové kořínky a aktivuje dělení buněk a růst jednotlivých chloupků řas a obočí. Dále také zlepšuje jejich strukturu a pružnost a zabraňuje lámání a předčasnému vypadávání. Protože se tato látka přirozeně vyskytuje v korálech Plexaura homomalla, je bioaktivní a lidské tělo ji tudíž vstřebává mnohem snáze než uměle vyrobené látky. Během vývoje přípravku RefectoCil Lash & Brow Booster 2 v 1 byl kladen důraz na omezení dalších přísad, aby čistota a účinek korálového výtažku na vlasové kořínky zůstal zachovány. Mezi vybrané přidané látky patří biotin a D-panthenol; ty vyživují a pečují o řasy a chloupky obočí v každé fázi růstu. „Vitamín krásy“ biotin je důležitý pro zdravý růst chloupků, neboť se účastní mnoha procesů v organismu, jako je dělení buněk a metabolické děje. D-panthenol e důležitá součást samotného chloupku obočí a zároveň významným prvkem pečujícím o jeho výživu a zdraví. Působí jako ochranný štít, vyhlazuje jemnou vlasovou kutikulu a dodává obočí a řasám krásný lesk.

Aplikace: Používejte denně před spaním. Po umytí obličeje naneste malé množství boosteru úzkou špičkou ke kořenům řas, širokou spodní stranou aplikujte Lash & Brow Booster na čisté a suché obočí. Doporučujeme používat nemastný odličovač (bez oleje) pro čištění očního okolí. Mastné odličovače vytvoří na kůži film a uzavřou vlasový folikul, což omezuje vstřebávání séra a plné uplatnění účinných látek.

Účinnost boosteru je založena na pravidelném používání po dobu několika týdnů. Pokud je používání přerušeno, účinnost se snižuje.

Obsah 6 ml - lahvička obsahuje dostatek séra pro každodenní použití na obočí nebo řasy po dobu 6 až 7 měsíců.