O nás

DESATERO VÝHOD
nákupu na www.salon-komplet.cz

  1. Internetový obchod www.salon-komplet.cz si klade za cíl nabídnout na jednom místě veškerý sortiment vybavení kadeřnických, kosmetických, masážních, pedikérských a nehtových salónů nebo studií, který je aktuálně dostupný na území ČR.
  2. Na našich stránkách Vám předkládáme širokou nabídku různých dodavatelů tohoto sortimentu a zajistíme Vám zprostředkování jeho dodávky. Šíře sortimentu Vám umožní vybírat zboží v různých cenových kategoriích a dokáže uspokojit i velmi náročné zákazníky.
  3. Díky širokému sortimentu máme možnost kompletně vybavit Váš salón i v případě, že si vyberete zboží od různých výrobců nebo dodavatelů.
  4. Nabízené zboží je v souladu s nejnovějšími trendy současného designu a umožní Vám zvýšit prestiž Vašeho salónu v očích Vašich zákazníků.
  5. Na našem e-shopu máte možnost nakupovat i bez registrace.
  6. Pokud se zaregistrujete, můžete získat různé slevy nebo dárky a také informace o novinkách nebo akcích našeho e-shopu.
  7. Nabízíme možnost vytvoření návrhu nového salónu.
  8. Přestože je objednávka zpracována automaticky, jejímu vyřízení se věnujeme osobně a se zákazníky dojednáváme konečné podmínky dodání individuálně, a to e-mailem nebo telefonicky.
  9. Nabízíme Vám možnost vyzkoušet si a „osahat“ zboží, které máte v úmyslu zakoupit, přímo u dodavatele zboží. Stačí, když nás budete kontaktovat a domluvíte si s námi termín.
  10. Klademe velký důraz na Vaši spokojenost a věříme, že se k nám budete vracet.

KatalogAktuality

16.3.2018 - Zavřená prodejna 15.03.2018

Z důvodu probíhající výstavy World of Beauty & Spa v Letňanech bude 16.3.2018 naše prodejna zavřená.
Přijaté objednávky budeme expedovat v týdnu od 19.3.2018.

Veletrh kosmetiky 30.01.2018

World of Beauty

NOVINKA - SPREJE NA ODROSTY colorwin 13.12.2017

Colorwin

Vánoční slevy na vlasovou kosmetiku TEOTEMA! 05.12.2017

Nakupte u nás vlasovou kosmetiku TEOTEMA ve vánoční slevě! Potěšíte své blízké krásným dárkem pod stromečkem a přitom ještě ušetříte. Skvělou nabídku najdete zde: www.salon-komplet.cz/vlasova-kosmetika/167-teotema/169-pece-o-vlasy/

Doprava zdarma! 11.05.2016

Doprava zdarma!

Všechny aktuality >>